Velosipēdu noma

lvruende
» PAR MUMS

PAR MUMS...

   Uzņēmuma ABC GRUPA velonoma Jūrmalā ir viena no pirmajām velosipēdu nomām Latvijā, kurai ir veiksmīga 14 gadu darba pieredze velosipēdu nomas, tirdzniecības un velosipēdu remonta pakalpojumu sniegšanas jomā. Laika gaitā ir audzis uzņēmuma piedāvāto pakalpojumu klāsts, paplašinājies pastāvīgo klientu loks, ar kuriem tiek veikta aktīva sadarbība, lai spētu rast optimālāko risinājumu un apmierinātu visas mūsu klientu vajadzības.

   Saviem klientiem piedāvājam plašu velosipēdu modeļu izvēli jebkurai gaumei, tādus kā:

          ⇒   bērnu velosipēdi; 
          ⇒   pusaudžu velosipēdi; 
          ⇒   sporta velosipēdi; 
          ⇒   tūrisma velosipēdi; 
          ⇒   kalnu velosipēdi;
          ⇒   pludmales velosipēdi; 
          ⇒   pilsētas velosipēdi; 
          ⇒   velosipēdu piekabes; 
          ⇒   kā arī pilnu velosipēdu aprīkojuma klāstu.


   Uzņēmuma nomas punktos Jums tiek piedāvāti omulīgas kafejnīcas pakalpojumi, kuros pēc patīkami pavadītā laika varēsit nobaudīt aromātisku kafiju vai kādu citu dzērienu, kā arī izbaudīt vieglas uzkodas vai garšīgāko saldējumu Jūrmalā.

   Uzņēmumiem un organizācijām mūsu uzņēmums piedāvā korporatīvo pasākumu, velo izbraucienu vai velo sacensību organizēšanu, kā arī piedāvājam uzņēmumiem korporatīvo pasākumu izbraucienus dabā, pa tūrisma takām, kā arī individuāli veidotiem maršrutiem. Ja vēlaties paši noteikt savu brauciena maršrutu, piedāvāsim velosipēdu nomu, lai baudītu izbraucienu gar Rīgas jūras līci. 

Abc_grupa_Jurmala

   Pēc pasūtītāja lūguma nodrošinām profesionāla velo instruktora dalību Jūsu atpūtas izbraucienos.

   Sīkākai informācijai par velosipēdu nomas un pasākumu izbraucienu organizēšanas nosacījumiem, lūdzam griezties pa tālruņiem: +371 28609000, vai e-pastu: info@citybike.lvPrintēt

SIA "ABC GRUPA", Jūras iela 24, Jūrmala, Latvija, Tālr.: +371 28609000, +371 26323868, e-pasts: info@citybike.lv