Velosipēdu noma

lvruende
» PAR MUMS » MĒS ATRODAMIES »

VELOSIPĒDU NOMA ....

   Velosipēdu noma - ABC GRUPA velosipēdu nomas punkti, katru viesi sagaidīs individuāla pieeja, laipni darbinieki un patīkama uzturēšanas atmosfēra neatkarīgi no brauciena mērķa. 

   Velonoma ir izvietota uz klusas ieliņas, pašā Jūrmalas sirdī Majoros, blakus Jūrmalas galvenajai promenādei – Jomas ielai, iepretim viesnīcai Baltic Beach Hotel. 
   Līdz jūrai – 5 soļi, divu minušu brauciens vai pastaiga un Jūs jau esat burvīgajā pludmalē, dzintara saules apskāvienos. Lieliski pavadīt laiku var arī izbaudot vizināšanos ar velosipēdu pa Jomas ielu un klusajām Jūrmalas ieliņām, kas apburs un ļaus Jums izbaudīt Jūrmalas neizmirstamo gaisotni, vietās ko ieskauj simtgadīgas priedes, raksturīgā daba un unikālā Jūrmalas koka arhitektūra. 

   Zem Jūrmalas simtgadīgajām priedēm, Jūs būsiet laipni gaidīti velonomas kafejnīcā. Kafejnīcā valdošā neatkārtojamā atmosfēra, mājīgums un viesmīlība ļaus Jums atgūt spēkus pēc patīkami pavadītas velopastaigas un aktīvās atpūtas priekiem. Kafejnīcas personāls, Jūs aicinās nobaudīt  pašmāju gatavotos konditorejas izstrādājumus, smalkmaizītes un uzkodas, vēsā laikā sasildīties ar tēju vai baudīt Jūrmalā gardāko Itāļu kafiju Lavazza, bet vasaras svelmē dzesēties ar aukstu kokteili vai Latvijas garšīgākajiem saldējumiem.

Būsiet laipni gaidīti mūsu nomas punktā:

Noma - Jūras

Jūras iela 24, Jūrmala, Latvija
Tel.: +371 28609000


Atpūta JurmalāBaltijas jūraSauļošanās vietasJūrmalas pludmale
Dzintaru koncertzāleAtpūta JurmalāJomas ielaJūrmalaPrintēt

SIA "ABC GRUPA", Jūras iela 24, Jūrmala, Latvija, Tālr.: +371 28609000, +371 26323868, e-pasts: info@citybike.lv