Velosipēdu noma

lvruende

» VAKANCES »

   DARBINIEKI...

   Tikai pateicoties katra atsevišķa darbinieka attīstībai un darba kvalitātei ir iespējama uzņēmuma attīstība un panākumi. Minētā iemesla dēļ kandidātu atlasei un tālākās attīstības jautājumiem kompānijā tiek iedalīta nozīmīga loma. Ņemot vērā biznesa attīstības straujos tempus, par mūsu nākamo darbinieku svarīgākām īpašībām mēs uzskatām spēju strādāt aktīvā režīmā, tiekšanos uz izvirzīto mērķu sasniegšanu, atbildību par saviem un visas komandas darba rezultātiem.

   VASARAS SEZONAS DARBA VAKANCES...

    Uzņēmuma  velonoma ir viena no pirmajām velosipēdu nomām Latvijā, kurai ir veiksmīga 20 gadu darba pieredze velosipēdu nomas, tirdzniecības un velosipēdu remonta pakalpojumu sniegšanas jomā. Sakarā ar aktīvo vasaras tūrisma sezonas sākšanos, savai komandai aicina pievienoties:

pārdošanas speciālists (ideāls darbs studentiem)

   Prasības:

  • labas komunikācijas prasmes,
  • latviešu, angļu  un/vai  krievu valodas zināšanas,
  • pieredze veikt sīkus remontus velosipēdam
  • draudzīga un atsaucīga attieksme,
  • vēlme strādāt un pelnīt,

   Pienākumi:

  • velosipēdu izsniegšana/savākšana,
  • klientu apkalpošana, nodrošinot augstu klientu apkalpošanas līmeni,
  • pamosties laicīgi tā lai  plkst. 10:00 būtu darbā.

   Piedāvājam:

  • interesantu un dinamisku darbu vasaras sezonā Jūrmalas centrā,
  • elastīgu darba grafiku,
  • konkurētspējīgu atalgojumu,
  • lieliskus kolēģus,
  • brīnišķīgu darba vidi,
  • pieredzi, kura Tev noteikti ir vajadzīga,

   Pieteikuma vēstuli un CV ar norādi „Darba vakance -  pārdošanas speciālists” lūdzam sūtīt, līdz 31.05.2023, uz e-pasta adresi: info@abcgrupa.lv

Printēt

SIA "ABC GRUPA", Jūras iela 24, Jūrmala, Latvija, Tālr.: +371 28609000, +371 26323868, e-pasts: info@citybike.lv